Výrobky

Domáce Vajcia

Naša malá farma dodáva odberateľom čerstvé vajcia z voľného chovu, kde majú naše sliepky neustály prísun k zelenej pastve a kvalitným krmivám. 

Naše nosnice žijú v pohyblivej maringotke s neobmedzeným prístupom k zelenej pastve. Dbáme na to, aby boli kŕmené krmivom založeným na zdravej výžive zvierat bez GMO. Našim cieľom je ponúknut zákaznikovi kvalitné domáce vajcia za rozumnú cenu.

Naše Plány Do Budúcnosti

Postupne chceme rozšíriť chov sliepok a naštartovať chov kureniec z voľného chovu. Chceme aby sa aj naši spotrebitelia dostali k zdravšiemu kuraciemu mäsku. Plánujeme zriadiť rozrábkareň hydiny, kde chceme spracovávať a chladiť kuracie mäso a to ďalej dodávať naším spotrebiteľom. A v neposlednom rade chceme využiť veľký potenciál našich kozičiek a kravičiek. Okrem čerstvého mlieka, chceme ďalej spracovávať toto biele zlato a vyrábať mliečné výrobky a syry.

 

Cieľom je spokojnosť našich zákazníkov a dobrý pocit že vieme dať naším zvieratkám všetko čo potrebujú, lebo práve tá láska sa ďalej odzrkadlí na našich výrobkoch. Chceme ponúkať pravé, poctivé výrobky, bez pridávania konzervačných látok, aby sme dokázali aj sami sebe, že žiť zdravšie sa dá aj v tejto uponáhľanej dobe. Chceme ponúkať výrobky, ktorých hlavný kontrolór kvality budeme my a naše deti.