O Nás

Naša Farma

Sme malá začínajúca farma. V roku 2017 sme kúpili starý gazdovský dom na Litavských lazoch. Očarila nás príroda, neskutočný pokoj a ticho. Ku gazdovskému domu, k tejto krásnej prírode patria aj zvieratá.

Ku psom a mačkám pribudla hydina, ktorú sme začali chovať pre radosť a dobrý pocit vychovať sebe a rodine zdravšie kura a vajcia ako sú reálne dostať v našich obchodoch.

A to je hlavná myšlienka našej malej farmy, dodávať odberateľom čerstvé vajcia z voľného chovu, kde majú naše sliepky neustály prísun k zelenej pastve a kvalitným krmivám. 

Nakuknite do našej farmy!

Našu farmu a zvieratká si teraz môžete prezrieť aj online. 

Naše Plány Do Budúcnosti

Postupne chceme rozšíriť chov sliepok a naštartovať chov kureniec z voľného chovu. Chceme aby sa aj naši spotrebitelia dostali k zdravšiemu kuraciemu mäsku. Plánujeme zriadiť rozrábkareň hydiny, kde chceme spracovávať a chladiť kuracie mäso a to ďalej dodávať naším spotrebiteľom. A v neposlednom rade chceme využiť veľký potenciál našich kozičiek a kravičiek. Okrem čerstvého mlieka, chceme ďalej spracovávať toto biele zlato a vyrábať mliečné výrobky a syry.

 

Cieľom je spokojnosť našich zákazníkov a dobrý pocit že vieme dať naším zvieratkám všetko čo potrebujú, lebo práve tá láska sa ďalej odzrkadlí na našich výrobkoch. Chceme ponúkať pravé, poctivé výrobky, bez pridávania konzervačných látok, aby sme dokázali aj sami sebe, že žiť zdravšie sa dá aj v tejto uponáhľanej dobe. Chceme ponúkať výrobky, ktorých hlavný kontrolór kvality budeme my a naše deti.